Czekamy na zaangażowanych, poszukujących stabilnej, rozwojowej i ciekawej pracy kandydatów, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje w firmie o ugruntowanej pozycji będącej liderem na rynku lokalnych pracodawców. Jeżeli cenisz sobie pracę w grupie i umiesz budować dobre relacje lub też jesteś obdarzonym charyzmą indywidualistą pretendującym do kierowania ludźmi i z sukcesem od podstaw tworzysz zespoły pracownicze, posiadasz zdolności organizacyjne, cechuje cię otwartość i umiejętność współpracy zapraszamy cię do podnoszenia jakości pracy w naszej spółce.

Masz uprawnienia spawacza, jesteś zawodowym ślusarzem lub malarzem, rysunek techniczny nie jest dla ciebie fizyką kwantową - przyjdź do nas! Szukamy wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych chcących związać się z nami na dłużej, szukających bezpieczeństwa socjalnego i pewnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. Damy ci wsparcie na starcie i zachęcimy do udziału w szkoleniach i kursach.

Wierzymy, że twoje wykształcenie i kwalifikacje zawodowe okażą się adekwatne do wymagań stawianych naszym pracownikom, a twoja wiedza i doświadczenie przydatne i pożądane na wielu płaszczyznach zależności służbowych.

Wszystkie ambitne, kreatywne i nastawione na sukces osoby zapraszamy do składania swoich aplikacji.

Oferujemy ci pracę na przejrzystych warunkach z uczciwym wynagrodzeniem, a przyjazna atmosfera i benefity pracownicze niech będą dodatkową motywacją.

Liczymy na ciebie!

 

KIEROWNIK PROJEKTU (zobacz ogłoszenie)

TECHNOLOG (zobacz ogłoszenie)

SPAWACZ (zobacz ogłoszenie)

ŚLUSARZ / MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH (zobacz ogłoszenie)

KONTROLER DZIAŁU ZAPEWNIENIA JAKOŚCI (zobacz ogłoszenie)

OPERATOR MASZYN CNC (zobacz ogłoszenie)

ADMINISTRATOR IT (zobacz ogłoszenie)

PROGRAMISTA (zobacz ogłoszenie)

ASYSTENT PROJEKTANTA (zobacz ogłoszenie)

MALARZ (zobacz ogłoszenie)

ŚRUCIARZ (zobacz ogłoszenie)

 

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji (zobacz).

 PRZEŚLIJ APLIKACJĘ ON-LINE

Zgłoszenia z określeniem stanowiska prosimy przesyłać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
lub kontaktować się telefonicznie: 85 876 86 01.

PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Fabryczna 7/29, 16-020 Czarna Białostocka
Tel.: 85 876 86 01

e-mail: sekretariat@promostal.pl

PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.
NIP: 966-194-80-83
REGON: 200208007
KRS: 0000305282
Kapitał wniesiony: 3 016 000 zł