Spółka Promostal została utworzona w 2008 r. przez doświadczoną w branży konstrukcji stalowych kadrę zarządzającą oraz inżynieryjną. Obecnie Promostal stanowi przykład prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa działającego na terenie Polski oraz UE.

Jesteśmy specjalistyczną firmą stalowo-budowlaną, zajmującą się kompleksową obsługą inwestorów – począwszy od projektu budowlanego, poprzez prefabrykację, po dostawę i montaż konstrukcji stalowych. Wykonujemy obiekty przemysłowe, handlowe i biurowe o konstrukcji stalowej, jak również konstrukcje stalowe pod technologie. Produkcja odbywa się w wytwórni zlokalizowanej w Czarnej Białostockiej, gdzie znajduje się również nasze biuro projektowe korzystające z oprogramowania TEKLA Structures.

Wprowadzamy nowoczesne technologie produkcji wychodząc naprzeciw stale rosnącym wymaganiom ze strony kontrahentów. Jesteśmy znani przede wszystkim ze swojej elastyczności, wykwalifikowanej kadry oraz wysokiej jakości oferowanych wyrobów i świadczonych usług przy ich umiarkowanych cenach. Jesteśmy doceniani nie tylko na rynku krajowym, ale także na innych rynkach europejskich.

Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do produkcji konstrukcji stalowych. Proponujemy kompleksowe wykonania, łącznie z dostawą i montażem obudowy ścian, dachów oraz stolarki okienno-drzwiowej. Z pełnym sukcesem świadczymy usługi montażowe na terenie Skandynawii (Dania, Finlandia, Norwegia, Szwecja).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy oznakowanie CE naszych wyrobów.

Promostal jest firmą działającą zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dbamy o harmonijne współistnienie ze środowiskiem i podejmujemy wszelkie możliwe kroki, by działać odpowiedzialnie i minimalizować wpływ produkcji na otoczenie. Nasza wytwórnia mieści się na terenie obszaru Natura 2000 objętego ochroną przyrody. Do prowadzenia działalności w takim miejscu niezbędne jest spełnienie podstawowego warunku - brak znaczącego negatywnego wpływu na otaczające środowisko.

Spółka Promostal jest członkiem Klastra Obróbki Metali posiadającego status Krajowego Klastra Kluczowego.

KOM kolorkkk logoPoziomeCMYK

 

Promostal przeszedł również procedurę kwalifikacji dla zakładów produkujących i dostarczających konstrukcje stalowe na rynek niemiecki. Nasz Registernummer: 011.160038.

 

Galeria naszej firmy (kliknij na zdjęcie żeby powiększyć)

PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Fabryczna 7/29, 16-020 Czarna Białostocka
Tel.: 85 876 86 01

e-mail: sekretariat@promostal.pl

PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.
NIP: 966-194-80-83
REGON: 200208007
KRS: 0000305282
Kapitał wniesiony: 3 016 000 zł