Zatrudnimy pracowników do pracy w wytwórni w Czarnej Białostockiej na stanowiskach:

1. Spawacz, wymagania:
- umiejętność spawania (MMA 111, MAG 135, 136, TIG 141, SAW 121),
- doświadczenie w branży konstrukcji stalowej,
- znajomość standardów jakościowych,
- dyspozycyjność.

2. Technolog, opis stanowiska:
- analiza techniczna projektów,
- przygotowywanie list materiałowych do zamówień wraz z optymalizacją materiałów,
- przygotowywanie specyfikacji produkcyjnych, katalogów, list cięć,
- programowanie maszyn CNC (wypalarka do blach, wypalarka do rur, centrum tnąco-wiercące),
- nadzór nad prawidłowym przebiegiem prowadzonych prac.
Wymagania:
- wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane mechaniczne),
- dobra znajomość rysunku technicznego,
- dobra znajomość AutoCad i MS Office,
- znajomość języka angielskiego,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- umiejętność pracy w zespole.

3. Ślusarz konstrukcji stalowych/monter, wymagania:
- doświadczenie w branży konstrukcji stalowych,
- umiejętność cięcia palnikiem acetylenowym,

PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Fabryczna 7/29, 16-020 Czarna Białostocka
Tel.: 85 876 86 01

e-mail: sekretariat@promostal.pl

NIP: 966-194-80-83
REGON: 200208007
KRS: 0000305282
Kapitał wniesiony: 3 016 000 zł